Erik Chambert fåtöljer 1 par

Erik Chambert fåtöljer 1 par
Erik Chambert fåtöljer 1 par
Erik Chambert fåtöljer 1 par
Erik Chambert fåtöljer 1 par
Erik Chambert fåtöljer 1 par
Erik Chambert fåtöljer 1 par
Erik Chambert fåtöljer 1 par
Erik Chambert fåtöljer 1 par

Klubbat för:

13 000 SEK

Schätzwert

8 000 SEK

Beschreibung

ERIK CHAMBERT, fåtöljer, 1 par, Chamberts Möbelfabrik, Norrköping, 1940-tal, fanérad i valnöt, rosa textilklädsel, sitthöjd ca 44 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

794416

2020-07-16