Klubbat för:
13 000 SEK
Schätzwert
8 000 SEK
Beschreibung
ERIK CHAMBERT, fåtöljer, 1 par, Chamberts Möbelfabrik, Norrköping, 1940-tal, fanérad i valnöt, rosa textilklädsel, sitthöjd ca 44 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
794416
2020-07-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner