Erik Chambert bord

Erik Chambert bord
Erik Chambert bord
Erik Chambert bord
Erik Chambert bord
Erik Chambert bord
Erik Chambert bord
Erik Chambert bord
Erik Chambert bord

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERIK CHAMBERT, sidobord, 1930-tal, Chamberts möbelfabrik, Norrköping, delvis fanérad i bonad björk, skuren dekor, höjd 63, 105x53 cm

Bruksslitage, smärre fanérsläpp

794426

2020-07-16