Oljemålning Alma Öhrström

Oljemålning Alma Öhrström
Oljemålning Alma Öhrström
Oljemålning Alma Öhrström
Oljemålning Alma Öhrström
Oljemålning Alma Öhrström
Oljemålning Alma Öhrström

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ALMA ÖHRSTRÖM (1897-1987): "Husandakt", monogramsignerad samt daterad 83, olja på pannå, ca 44x54 cm

794429

2020-07-17