Stolar "Grace" Swedese
Klubbat för:
4 600 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
STAFFAN HOLM, stolar 6 st, ´´Grace´´, stomme av bok, samtida, etikettmärkta Swedese, daterade 2015, höjd ca 80, sitthöhd 46, bredd 44 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, ställvis repor, märken och slag
794443
2020-07-19