Staffan Holm ´´Grace´´ stol

Staffan Holm ´´Grace´´ stol
Staffan Holm ´´Grace´´ stol
Staffan Holm ´´Grace´´ stol
Staffan Holm ´´Grace´´ stol
Staffan Holm ´´Grace´´ stol
Staffan Holm ´´Grace´´ stol
Staffan Holm ´´Grace´´ stol
Staffan Holm ´´Grace´´ stol
Staffan Holm ´´Grace´´ stol
Staffan Holm ´´Grace´´ stol
Staffan Holm ´´Grace´´ stol
Staffan Holm ´´Grace´´ stol

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

STAFFAN HOLM, stolar 4 st, ´´Grace´´, stomme av bok, samtida, etikettmärkta Swedese, daterade 2015, höjd ca 80, sitthöhd 46, bredd 44 cm

Smärre bruksslitage, ställvis repor märked och slag, en stol med klisterrester, sannolikt från tejp

794445

2020-07-19