Staffan Holm ´´Grace´´ stol
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STAFFAN HOLM, stolar 4 st, ´´Grace´´, stomme av bok, samtida, etikettmärkta Swedese, daterade 2015, höjd ca 80, sitthöhd 46, bredd 44 cm
Smärre bruksslitage, ställvis repor märked och slag
794447
2020-07-19