Väggrelief och palmbladsbok

Väggrelief och palmbladsbok
Väggrelief och palmbladsbok
Väggrelief och palmbladsbok
Väggrelief och palmbladsbok
Väggrelief och palmbladsbok
Väggrelief och palmbladsbok
Väggrelief och palmbladsbok
Väggrelief och palmbladsbok
Väggrelief och palmbladsbok
Väggrelief och palmbladsbok
Väggrelief och palmbladsbok
Väggrelief och palmbladsbok

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGRELIEF och PALMBLADSBOK, trä, Asien, 1900-talets början/mitt, reliefen med skuren dekor, bemålad och förgylld, ca 13x44 cm, bokens längd ca 48 cm

Slitage

794452

2020-07-17