Satsbord

Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord
Satsbord

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SATSBORD / SIDEBOARD, 4 dlr, 1900-talets mitt, furu, bestående av sideboard, 1 par sidobord, serveringsvagn, enligt uppgift Nordiska Kompaniet, höjd 75,5, 180x45, satsbordens höjd 63, 45x45 cm

Bruksslitage

794468

2020-07-17