Satsbord
Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SATSBORD / SIDEBOARD, 4 dlr, 1900-talets mitt, furu, bestående av sideboard, 1 par sidobord, serveringsvagn, enligt uppgift Nordiska Kompaniet, höjd 75,5, 180x45, satsbordens höjd 63, 45x45 cm
Bruksslitage
794468
2020-07-17