Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 200 SEK
RAKSPEGEL, fanerad i mahogny och bok, 1800-talets slut, nyrokoko, två utfällbara lådor, tredelad pelarfot, höjd ca 155 cm, nyckel medföljer
Slitage, märken
794473
2020-07-17
Gör en kostnadsfri värdering här