Mockaskedar silver och emalj

Mockaskedar silver och emalj
Mockaskedar silver och emalj
Mockaskedar silver och emalj
Mockaskedar silver och emalj
Mockaskedar silver och emalj
Mockaskedar silver och emalj
Mockaskedar silver och emalj
Mockaskedar silver och emalj
Mockaskedar silver och emalj
Mockaskedar silver och emalj

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MOCKASKEDAR, 12 st, sterlingsilver, emalj, förgyllda, Norge, samt svenska importstämplar, längd ca 9,5 cm, bruttovikt ca 127 g

Bruksspår

794482

2020-07-19