Vitrinskåp

Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp
Vitrinskåp

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VITRINSKÅP, 1960-tal, stomme i mässing, glasade sidor samt hyllplan, belysning, enligt uppgift Nordiska Kompaniet, höjd 165, 91x32 cm

Bruksslitage, skadade lister

794492

2020-07-17