Lepold Fare oljemålning

Lepold Fare oljemålning
Lepold Fare oljemålning
Lepold Fare oljemålning
Lepold Fare oljemålning
Lepold Fare oljemålning
Lepold Fare oljemålning
Lepold Fare oljemålning
Lepold Fare oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LEOPOLD FARE (1926-1996): "Stranden vid stens huvud", signerad Fare, olja på duk, 63x77 cm

794502

2020-07-17