Emil Johansson-thor oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EMIL JOHANSSON-THOR (1889-1958): "Morgon vid kyrkan", motiv från Dalby, signerad och daterad E.J Thor 1950, olja på duk, 54x73 cm

794507

2020-07-17