Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDEBOARD, mahogny, England, 1800-tal, detaljer i mässing, utdragbara ljusbrickor, höjd ca 68, 88x46 cm
Smärre slitage, märken
794517
2020-07-16
Gör en kostnadsfri värdering här