Bordslampor ett par Kosta

Bordslampor ett par Kosta
Bordslampor ett par Kosta
Bordslampor ett par Kosta
Bordslampor ett par Kosta
Bordslampor ett par Kosta
Bordslampor ett par Kosta
Bordslampor ett par Kosta
Bordslampor ett par Kosta
Bordslampor ett par Kosta
Bordslampor ett par Kosta

Klubbat för:

450 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

BORDSLAMPOR, 1 par, Kosta, 1900-talets andra hälft, signerad "Kosta helkristall underfång BA 19", höjd ex fattning ca 30 cm

Zustandsbeschreibung

Fattning med skador

794540

2020-07-17