Klubbat för:
450 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
BORDSLAMPOR, 1 par, Kosta, 1900-talets andra hälft, signerad "Kosta helkristall underfång BA 19", höjd ex fattning ca 30 cm
Zustandsbeschreibung
Fattning med skador
794540
2020-07-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner