Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KJELL ANDERSON (född 1937): Stilleben, signerad och daterad Kjell Andersson 1964, baksida med ytterligare målning i form av sittande kvinna, olja på duk, ca 38x68 cm
794545
2020-07-17
Gör en kostnadsfri värdering här