Kjell Andersson oljemålning

Kjell Andersson oljemålning
Kjell Andersson oljemålning
Kjell Andersson oljemålning
Kjell Andersson oljemålning
Kjell Andersson oljemålning
Kjell Andersson oljemålning
Kjell Andersson oljemålning
Kjell Andersson oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KJELL ANDERSON (född 1937): Stilleben, signerad och daterad Kjell Andersson 1964, baksida med ytterligare målning i form av sittande kvinna, olja på duk, ca 38x68 cm

794545

2020-07-17