Julporslin

Julporslin
Julporslin
Julporslin
Julporslin
Julporslin
Julporslin
Julporslin
Julporslin
Julporslin
Julporslin
Julporslin
Julporslin

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GRÖTTERRIN MED LOCK SAMT BRINGARE, 2 dlr, märkta Göteborg, dekor av tomtar, porslin, höjd ca 12-16 cm, diameter terrin ca 20 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, krackeleringar

794567

2020-07-20