Fat fajans

Fat fajans
Fat fajans
Fat fajans
Fat fajans
Fat fajans
Fat fajans

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, 1700-tal, fajans, troligen Holland, blåvit dekor, diameter ca 25 cm

Obetydlig nagg och hårsprkcka

794572

2020-07-17