Silver

Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver
Silver

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

PARTI SILVER, mestadels bestick, olika modeller, Sverige, 1900-tal, total silvervikt ca 1261 g

Bruksslitage

794573

2020-07-20