Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CLOISONNÉ 5 dlr, 1900-tal,, vaser 3 st, fat, lockuna, höjd ca 16-26 ca, fatet 21 cm i diameter
2 med skador
794581
2020-07-17
Gör en kostnadsfri värdering här