Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PUNSCHMUGGAR och BÄGARE (15) i silver, 1900-tal svenska stämplar, 8 punschmuggar, 5 bägare samt 1 servettring och 1 saltkar, höjd mellan ca 2,5-14,5 cm, vikt ca 800 g
Bruksspår
794592
2020-07-20
Gör en kostnadsfri värdering här