Punschmuggar och bägare i silver

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PUNSCHMUGGAR och BÄGARE (15) i silver, 1900-tal svenska stämplar, 8 punschmuggar, 5 bägare samt 1 servettring och 1 saltkar, höjd mellan ca 2,5-14,5 cm, vikt ca 800 g

Bruksspår

794592

2020-07-20