Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HARALD LINDBERG (1904-1976): "Sjömärke", signerad och daterad Harald Lindberg 1967, akvarell, ca 15x21 cm
PROVINIENS, Utställd på Sjöhistorikska muset 1970
794597
2020-07-18
Gör en kostnadsfri värdering här