Harld Lindberg akvarell

Harld Lindberg akvarell
Harld Lindberg akvarell
Harld Lindberg akvarell
Harld Lindberg akvarell
Harld Lindberg akvarell
Harld Lindberg akvarell

Klubbat för:

1 700 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

HARALD LINDBERG (1904-1976): "Sjömärke", signerad och daterad Harald Lindberg 1967, akvarell, ca 15x21 cm

PROVINIENS, Utställd på Sjöhistorikska muset 1970

Zustandsbeschreibung

794597

2020-07-18