Klubbat för:
1 700 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
HARALD LINDBERG (1904-1976): "Sjömärke", signerad och daterad Harald Lindberg 1967, akvarell, ca 15x21 cm
PROVINIENS, Utställd på Sjöhistorikska muset 1970
Zustandsbeschreibung
794597
2020-07-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner