Åke Wilhelm Andersson oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÅKE WILHELM ANDERSSON (1922-1988): Hamnmotiv från Torekov , signerad ÅWA, signerad och daterad ÅWa Torekov 1951, gouache, ca 24x50 cm

794602

2020-07-17