Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARMSTOL samt 2 STOLAR, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, vitmålade, klädda ryggar och sitsar, sitthöjd ca 46 cm
Slitage, fläckar
794603
2020-07-17
Gör en kostnadsfri värdering här