Kluchnikov olja

Kluchnikov olja
Kluchnikov olja
Kluchnikov olja
Kluchnikov olja
Kluchnikov olja
Kluchnikov olja
Kluchnikov olja
Kluchnikov olja

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956): Syrener i hink, signerad V. Kluchnikov, daterad atergo 1999, olja på duk, ca 70x80 cm

Oramad

794625

2020-07-18