Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956): Syrener i hink, signerad V. Kluchnikov, daterad atergo 1999, olja på duk, ca 70x80 cm
Oramad
794625
2020-07-18
Gör en kostnadsfri värdering här