Parti silver
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SILVER, 3 dlr, bestående av: 2 skålar samt 1 kopp, kopp samt en skål i Sterlingsilver, Sverige, 1900-tal, höjd ca 4,5-10 cm, skålarnas diameter ca 12-16,5 cm, diam ca 7 cm, totalvikt ca 259 g
Bruksslitage
794629
2020-07-20