Fåtölj 1920-tal

Fåtölj 1920-tal
Fåtölj 1920-tal
Fåtölj 1920-tal
Fåtölj 1920-tal
Fåtölj 1920-tal
Fåtölj 1920-tal
Fåtölj 1920-tal
Fåtölj 1920-tal
Fåtölj 1920-tal
Fåtölj 1920-tal
Fåtölj 1920-tal
Fåtölj 1920-tal
Fåtölj 1920-tal
Fåtölj 1920-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, 1920-tal, trästomme, valnötsfanér, fast stoppad rygg och sits, blå möbeltextil av ull, höjd ca 85, sitthöjd 40, bredd 77 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage på fanér, repor och märken, smärre slitage på möbeltextil

794645

2020-07-20