Sven Ernkvist oljemålning

Sven Ernkvist oljemålning
Sven Ernkvist oljemålning
Sven Ernkvist oljemålning
Sven Ernkvist oljemålning
Sven Ernkvist oljemålning
Sven Ernkvist oljemålning
Sven Ernkvist oljemålning
Sven Ernkvist oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVEN ERNKVIST, Sven (1891-1978): "Skeppsbron", signerad och daterad S Ernkvist -62, olja på pannå, 37x49 cm

794648

2020-07-18