Oscar Reutersvärd litografier 3 st

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): (3), Omöjlig figur, signerade Oscar Reutersvärd, 2/99, färglitografier, bladmått 75x46 cm

Fläckar

794661

2020-07-19