Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
GRIPSHOLMSFÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, bonat trä, svarvade detaljer, sitthöjd 40 cm
Klädsel blekt och slitage, bruksslitage
794680
2020-07-19