Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SKEPPSKLOCKOR, (2 st), 1900-talets senare del, gjutna i mässing, för väggmontage, diameter 15-16 cm, vikt större klockan ca 2800g, vikt mindre klockan ca 500g
Smärre slitage
794712
2020-07-24
Gör en kostnadsfri värdering här