Skeppsklockor mässing

Skeppsklockor mässing
Skeppsklockor mässing
Skeppsklockor mässing
Skeppsklockor mässing
Skeppsklockor mässing
Skeppsklockor mässing
Skeppsklockor mässing
Skeppsklockor mässing

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKEPPSKLOCKOR, (2 st), 1900-talets senare del, gjutna i mässing, för väggmontage, diameter 15-16 cm, vikt större klockan ca 2800g, vikt mindre klockan ca 500g

Smärre slitage

794712

2020-07-24