Klubbat för:
450 SEK
1 500 SEK
TOMTESERVIS, 12 dlr, målade motiv med tomtar, bestående av: 11 glas, karaff, höjd ca 6,5 samt 24 cm
Smärre slitage, enstaka nagg
794713
2020-07-24