Matbord samtida

Matbord samtida
Matbord samtida
Matbord samtida
Matbord samtida
Matbord samtida
Matbord samtida

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

MATBORD, samtida, laserad skiva, grålackerad fot, höjd ca 76, 80x80 cm

Brukslitage, smärre skador

794714

2020-07-19