Erik Höglund vas

Erik Höglund vas
Erik Höglund vas
Erik Höglund vas
Erik Höglund vas
Erik Höglund vas
Erik Höglund vas
Erik Höglund vas
Erik Höglund vas
Erik Höglund vas
Erik Höglund vas
Erik Höglund vas
Erik Höglund vas
Erik Höglund vas
Erik Höglund vas

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK HÖGLUND, vas i form av tjur, Strömbergshyttan, glas, dekor bl.a rött och vitt, signerad E 1992, höjd ca 35 cm

Ett horn med nagg

794734

2020-07-19