Klubbat för:
36 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
ANTTI FAVÉN (1882-1948) Komposition med molnformationer, signerad samt daterad 1942, olja på duk, ca 97x78 cm
En lagning
794735
2020-07-20
Gör en kostnadsfri värdering här