Antti Favén

Antti Favén
Antti Favén
Antti Favén
Antti Favén
Antti Favén
Antti Favén
Antti Favén
Antti Favén

Klubbat för:

36 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ANTTI FAVÉN (1882-1948) Komposition med molnformationer, signerad samt daterad 1942, olja på duk, ca 97x78 cm

En lagning

794735

2020-07-20