Oiva Toikka skulpur

Oiva Toikka skulpur
Oiva Toikka skulpur
Oiva Toikka skulpur
Oiva Toikka skulpur
Oiva Toikka skulpur
Oiva Toikka skulpur
Oiva Toikka skulpur
Oiva Toikka skulpur
Oiva Toikka skulpur
Oiva Toikka skulpur
Oiva Toikka skulpur
Oiva Toikka skulpur

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OIVA TOIKKA, "Korpikäki", figurin, Nuutajärvi, glas, årsfågel 2003, signerad och daterad O. Toikka Nuutajärvi 2003, höjd ca 14, längd ca 21 cm, originallåda i form av fågelholk i finsk furu medföljer

794736

2020-07-19