Adam Pinacker hans art oljemålning

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ADAM PINACKER (1621-1673) hans art, männsikor och kreatur i landskap, olja på pannå, ca 35x48 cm

Ställvis färgbortfall, krackelyr, repor

794737

2020-07-20