Klubbat för:
2 800 SEK
2 000 SEK
SOFFA, sekelskiftet 1900, sengustaviansk stil, vitmålad, träskuren dekor, kannelerade ben med bladhölster, längd ca 211, sitthöjd ca 42 cm
Slitage, klädsel med omfattande slitage och skador
794769
2020-07-20