Ljusstakar mässing
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, för antingen 1 eller 2 ljus, med löstagbara armar, delvis 1800-tal, höjd ca 36 cm, totalhöjd ink ljusarmar 50 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, en ljusmanchett sitter fast vid inskrivningstillfället
794772
2020-07-20