Ljusstakar mässing

Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing
Ljusstakar mässing

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, för antingen 1 eller 2 ljus, med löstagbara armar, delvis 1800-tal, höjd ca 36 cm, totalhöjd ink ljusarmar 50 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, en ljusmanchett sitter fast vid inskrivningstillfället

794772

2020-07-20