Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, samtida, bemålad samt förgyllda detaljer, fasettslipat glas, 155x101 cm
Avslag, slitage
794774
2020-07-20
Gör en kostnadsfri värdering här