Karmstol

Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

800 SEK

KARMSTOL, 1900-talets mitt/andra hälft, bok med flätad sits, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, märken, omklädd

794781

2020-07-25