Kopparföremål

Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål
Kopparföremål

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KOPPARFÖREMÅL, 18/1900-tal, 10 st, bland annat, kolhink, jardinjär, hinkar, kaffepanna, stativ i smide, höjer mellan 30-10 cm

Slitage skador, bucklor, ytlig nedsmutsning

794786

2020-07-21