Stolar 1 par 1800-tal

Stolar 1 par 1800-tal
Stolar 1 par 1800-tal
Stolar 1 par 1800-tal
Stolar 1 par 1800-tal
Stolar 1 par 1800-tal
Stolar 1 par 1800-tal
Stolar 1 par 1800-tal
Stolar 1 par 1800-tal
Stolar 1 par 1800-tal
Stolar 1 par 1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 1 par, 1800-talets andra hälft, ny-Louis XVI, rikt skuren dekor i valnöt, stoppad rygg och sits, sitthöjd 43 cm

Förlängda ben

794806

2020-07-20