Stinghyllor
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
NILS & KAJSA STRINNING, "String", 1950/60-tal, två uppsättningar, Bestående av totalt 3 hyllplan med teakfanér 78x30 och 2 svartlackerade gavlar, samt 3 hyllplan med mahognyfanér, 78x30 och 2 vitlackerade galvlar
Smärre slitage, repor och märken
794807
2020-07-26