Stinghyllor

Stinghyllor
Stinghyllor
Stinghyllor
Stinghyllor
Stinghyllor
Stinghyllor

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NILS & KAJSA STRINNING, "String", 1950/60-tal, två uppsättningar, Bestående av totalt 3 hyllplan med teakfanér 78x30 och 2 svartlackerade gavlar, samt 3 hyllplan med mahognyfanér, 78x30 och 2 vitlackerade galvlar

Smärre slitage, repor och märken

794807

2020-07-26