Canapé 1800-tal

Canapé 1800-tal
Canapé 1800-tal
Canapé 1800-tal
Canapé 1800-tal
Canapé 1800-tal
Canapé 1800-tal
Canapé 1800-tal
Canapé 1800-tal
Canapé 1800-tal
Canapé 1800-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CANAPÉ, 1800-talets andra hälft, rokokostil, valnöt, skuren dekor, klädd i plysch, längd ca 177 cm

Bruksslitage, sprickor

794809

2020-07-20